Şirketimizin kuruluşu 2013 yılında Faruk SANİSOĞLU tarafından MCC PASTA SÜSLEME olarak başlamıştır. 2016 yılında DR PASTE GIDA SANAYİ VE DIŞ TİC. AŞ. olarak yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle 150 ton eşdeğerinde şeker hamuru kapasitesine ulaşan DR PASTE GIDA SANAYİ VE DIŞ TİC. AŞ. dünyanın sayılı şeker hamurları üreticilerinin biri haline gelmiştir.
DR PASTE, tüm üretim faaliyetlerinde çevre ve insan sağlığını korumayı birinci ilkesi olarak görür. Bu doğrultuda tüm çalışmalar, örnek bir çevre bilinci ve yürürlükteki yasalar, tüzükler, mevzuat ve prensipler doğrultusunda gerçekleştirilir. Çevreye zarar vermeyecek ve kaynak kullanımında tasarruf sağlayacak uygun teknoloji ve yöntemler uygulanır.
Tüm ürünlerimizin işletme kayıt belgesi bulunmaktadır. DR PASTE Pasta Süsleme Hamuru TSE imalat yeterlilik derecesinde olmasının yanında , FSSC ve HELAL Sertifikası belgelerimiz bulunmaktadır.
DR PASTE Pasta Şeker Hamuru , Gıda Boyaları ve Gıdaya uygun silikon kalıpları ile sektörde lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bayilerimizden ürünlerimizi temin edebilirsiniz.
Tesisimizi ziyaret ettiğinizde kullandığınız ürünlerinizin imalat süreçlerini yakından izleyebilme imkânı bulacağınızı da belirtmek isteriz. Ziyaretlerinizde tüm analiz raporlarına da ulaşabilirsiniz. Sağlık ve kalite normlarına uygunluğunun ölçülebilirliği noktasında müşterilerine önemli bir imkân sunan firmamız ürünleriyle gurur duymaktadır.