Hakkımızda

Daha fazlasını öğren

Biz İşimizde
Uzmanız?

Tüm ürünlerimizin işletme kayıt belgesi bulunmaktadır. DR PASTE Pasta Süsleme Hamuru TSE imalat yeterlilik belgesine sahip olmanın yanında ISO 14001:2004 ve HELAL CERTIFICATION standartlarına uygunluğu ile sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. DR PASTE Pasta Süsleme Hamurunu ve pasta süslerimizi internet ve telefon siparişlerinizle veya üretim tesisimizden temin edebilirsiniz. Ziyaretlerinizde kullandığınız ürünlerimizin imalat süreçlerini yakından izleyebilme imkânı bulacağınızı da belirtmek isteriz. Ürünlerimizle birlikte ürünlerimize ait analiz raporlarına da ulaşabilirsiniz. Sağlık ve kalite normlarına uygunluğunun ölçülebilirliği noktasında müşterilerine önemli bir imkân sunan firmamız ürünleriyle gurur duymaktadır.

about-bg-01-copy
 • Çikolata hamurunu bitter ve krem olarak büst yapımlarımda ve 3D pastalarımda kullanıyorum. Kolayca şekil alması ve lezzeti sayesinde artık çikolata hamuruyla zaman kaybetmiyorum.Kısacası uluslararası bir çok ödülü olan bir şef olarak, Dr Paste ürünleri Turkiye standartlarının dışında, Dünya çapında ve benim için şu ana kadar kullandığım en iyi Üründür. Bu kelimelerimin altına imzamı içtenlikle atıyorum

  Ece AKYILDIZ Pasta Ustası
 • İşimiz; insanların en özel ve keyifli günlerinde, damaklarına lezzetli bir dokunuşta bulunmak. Lezzet ile birlikte görsel anlamda tam bir şölen etkisi yaratmak. Bunun için kullanılan malzemenin özel olması, güvendiğiniz markalara kendimizi emanet etmemiz gerekiyor ki o muazzam dokunuşu yakalayabilelim. Hiçbir zaman şaşırtmayan, kendi elimden çıkmış kadar emin olduğum ve şeker hamuru kaplı pastalarda son dokunuşu sayesinde verdiğim tek marka; DR_Paste… Daha uzun yıllar birlikte olmak dileği ile….

  Ayşem ÖZTÜRK Cake Pasta Ustası
 • Kalitesi ve kullanım kolaylığıyla heykellerimi keyifle çalışabildiğim muhteşem hamurlarının yanı sıra, her zaman desteğini ve dostluğunu esirgemeyen çok sevgili Faruk Sanisoğlu'na ve ekibine çok teşekkür ederim.

  Ebru SAVAŞ Pasta Ustası
 • Dr Paste, hem kaplama hamurlarının yumuşaklığıyla hem de figür hamurlarının hızlıca kuruyup,  iz bırakmadan kaynaşmasıyla birinci sınıf bir şeker hamuru. Bir heykel pasta tasarımcısı olarak, Dr Paste' in sihirli formülü sayesinde yarışmalara hazırladığım büst ve pastalardan her zaman istediğim sonucu aldım.

  İnci Orfanlı EROL Pasta Ustası

Sertifikalarımız

İLETİŞİM

Soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçin.

Sorun için sağ alttaki mesaj kutusunu kullanın. captcha txt